WYBRANE REALIZACJE

Wszystkie
Zabudowa balkonów
Balustrady
Elewacje
Konstrukcje stalowe i aluminiowe
Ogrody zimowe
Okna i drzwi
Schody
Świetliki i zadaszenia
 • Nagroda Metra
 • Addison Crescent – drzwi przesuwne i świetlik
 • Home Park Road - balustrady, okna, drzwi
 • Konstancin – ogrody zimowe
 • Kaczka po pekińsku – Elementy ozdobne
 • Cornwall - okna, drzwi, konstrukcje stalowe
 • TVP - Balustrady
 • Euroceramika – elewacja, okna, balustrady
 • Spółdzielnia Szare Domy – daszki nad balkonami
 • Schody ze stali nierdzewnej
 • Dobra – Zabudowa balkonów
 • Hesper Mews – ogród zimowy, świetlik dachowy
 • The Shire - okna i drzwi
 • Toyota Bielany – Fasada
 • Ząbki - ogród zimowy
 • Coca Cola - okna, drzwi, konstrukcje stalowe
 • Długosiodło – okna, drzwi, daszki
 • Centrum szkoleniowe - okna, drzwi, elewacja, fasada
 • Pizza Express - okna

Terminowość

Dokładamy starań, aby każda praca wykonywana była na czas!

Najlepsza obsługa

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, a dobra komunikacja to klucz do sukcesu!

Doświadczenie

Doradzimy Ci optymalne rozwiązanie. Chętnie dzielimy się wiedzę i doświadczeniem.

Jakość i profesjonalizm

Lubimy kiedy Klienci nas polecają, dlatego nasze realizacje prezentują wysoką jakość.

0
+
realizacji w Polsce i Europie
0
lat na rynku
0
świetnych fachowców
0
%
zaangażowania

KLIENCI

Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych oraz dla firm i instytucji. Dotychczas wykonaliśmy ponad 700 realizacji w różnych rejonach Polski oraz w Wielkiej Brytanii.

REFERENCJE

Skanska Polska Sp. z o.o.
Potwierdzamy niniejszym, że firma pomyślnie zrealizowała kontrakt podpisany ze Skanska Polska Sp. z o.o. na montaż okien w Hotelu Victoria Inter-Continental w Warszawie. Roboty były prowadzone przy użyciu wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii. Ponadto firma wypełniła swoje zobowiązania wynikające z kontraktu bardzo kompetentnie i zgodnie z zasadami kontraktu.
Nie wahamy się polecić Państwu tej firmy jako wykonawcy prac montażowych okien i jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych usług.
Skanska Polska Sp. z o.o.

Gerhard Persson, Kierownik Budowy

Elmbridge Contractors LTD
Potwierdzamy niniejszym, że LineaGlass wykonała dla nas kilka zadań inwestycyjnych dla naszej firmy. Główne projekty to między innymi: Home Park Road, Addison Crescent, Old Church Street gdzie prace obejmowały wykonanie elewacji szklano aluminiowej, drzwi przesuwnych i okien.
Prace przebiegały sprawnie i terminowo przy użyciu najnowszych technologii. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę LineaGlass jako poważnego i godnego partnera.
Elmbridge Contractors LTD

J. Sawicki, G. Jagielski

Euronet sp. z o.o.
Oświadczamy, że LineaGlass współpracuje z nami w zakresie instalacji bankomatów na terenie między innymi Warszawy, Łodzi i Lublina. Uczestniczyła w instalacji bankomatów w salonach EMPiK, sklepach Rema 1000, Biurze Maklerskim BRE, restauracji McDonald’s i innych miejscach. Przez cały ten okres współpraca z firmą LineaGlass układała się bardzo dobrze. Firma odznacza się wysokim profesjonalizmem i dyspozycyjnością, a swoje zobowiązania traktuje bardzo poważnie.
Euronet sp. z o.o.

Lidia Smoleniec, Dyrektor Regionalny

Novotel Warszawa Centrum
Firma LineaGlass uczestniczyła w projekcie przebudowy Novotel Warszawa Centrum w zakresie wykonania montażu okien firmy HUECK.
Prace wykonywane były w czynnym obiekcie hotelowym. Były częścią skomplikowanego projektu generalnej modernizacji obiektu wysokościowego co wymagało od firmy bardzo dobrej organizacji pracy, elastyczności, dyscypliny, dbałości o bezpieczeństwo prac i rzetelności zawodowej.
W tym zakresie firma wywiązała się bez zarzutu dzięki profesjonalnemu kierownictwu oraz wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, którzy wypełnili swoje obowiązki na wysokim poziomie technicznym w założonym terminie przewidzianym harmonogramem. LineaGlass może być rekomendowana jako profesjonalna, posiadająca doświadczenie w realizacji skomplikowanego przedsięwzięcia technicznego.
Novotel Warszawa Centrum

Barbara Mojzych, Dyrektor ds. Technicznych

Metra
Za realizacje w Wielkiej Brytanii firma Lineaglass otrzymała nagrodę od włoskiej firmy METRA w 15. konkursie systemu Metra – serce innowacji – sekcja zagraniczna.
Metra

Bruno Bertoli, II Presidente

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Firma LineasGlass była wykonawcą zabudowy powierzchni oraz prac instalacyjnych związanych z posadowieniem bankomatu w hallu głównym Dworca Centralnego w Warszawie. Realizacja prac przebiegała terminowo, sprawnie pod względem organizacyjnym i technicznym.
Polecamy firmę LineaGlass jako solidnego, odpowiedzialnego, zaangażowanego i otwartego na współpracę partnera.
Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Grupa Pekao S.A. V Oddział

Warszawskie Przejścia Podziemne
Potwierdzmy, że firma LineaGlass wykonała montaż 6000 m2 ścian witrynowych i osłon w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem Al. Jerozolimski i Jana Pawła II w Warszawie. Harmonogram wykonanych robót był dotrzymany.
Na szczególne podkreślenie zasługuje umiejętność współpracy firmy Lineaglass z wykonawcami robót innych branż. Polecamy firmę LineaGlass jako partnera sprawdzonego i godnego zaufania.
Warszawskie Przejścia Podziemne

Wojciech Kłosiński, Dyrektor Generalny

Skontaktuj się z nami!