Okna i drzwi aluminiowe / PCV

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem okien, witryn, drzwi aluminiowych a także fasad w systemie METRA.

Montujemy również okna PCV w systemie THYSSEN. Instalowane okna mogą być w różnej konfiguracji: rozwielno – uchylnej, stałej.

• Przy pracach zapewniamy kompleksową realizację usług,
• Znając Państwa potrzeby i  oczekiwania nasi fachowcy doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie,
• Pobieramy wymiary z natury dzięki czemu nasze okna, drzwi i  fasady są idealnie dopasowane,
• Nasi specjaliści zaprojektują najbardziej optymalne rozwiązanie, harmonizujące z architekturą oraz zgodne z obowiązującymi trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Sami produkujemy oraz montujemy nasze wyroby: okna, drzwi i fasady aluminiowe.

Nasza oferta zawiera również wykonywanie  i  montaż: okien zwykłych, okien rozwiewno-uchylnych, okien otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz, okien z poziomą osią obrotu oraz okien przesuwnych o dużych gabarytach. Zajmujemy się również produkcją okien składanych harmonijkowo.

Do produkcji okien wykorzystujemy profile ciepłe, profile STH 65 oraz STH 72.

Produkowane przez nas okna oraz drzwi aluminiowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie m.in. w domach jednorodzinnych, budynkach, mieszkaniach a także centrach handlowych, salonach samochodowych, witrynach sklepowych.

Przykładowe realizacje

Wykonujemy również okna przesuwne na rynek brytyjski  (nie posiadające aprobaty technicznej) preferowane przez angielskich architektów z uwagi na bardzo wąskie profile (wąskie – 25mm ramki okienne, maksymalnie duży rozmiar szyby).